Kursledere

Her finner du en oversikt over kursledere som er medlem i NQF.
Hvis navnet til kurslederen er klikkbart, har de oppgitt hva de holder kurs i akkurat nå.

NQFs anbefalte kursledersats pr. 1. mai 2014: kr. 440,- pr klokketime for kursledere som ikke er næringsdrivende (honorar under kr 6 000,- per år fra samme quiltelag er skattefritt).
Satsen er kr 500,- for de som sender faktura med organisasjonsnummer (er skattepliktig).
NQFs anbefalte sats for foredrag: kr. 2500,-.
(Vedtatt i styremøte 26.04.14)

Folkekulturforbundet gir kursstøtte, – les mer om det på siden om kursstøtte.
Holder du kurs og vil ha med informasjon om deg selv på listen, eller vil du endre informasjonen som allerede står her, kan du melde fra til NQF og redaksjonen via kontaktsiden.

Denne listen over kursledere kan være noe utdatert. Vi beklager dette, og jobber med saken. 2015-02-15

kursledere adresse telefon e-post
Andersen, Lena R. Sundvn.25,Malmøya
0198 Oslo
97067413 lena@espen.com
Bakke, Trine Lesterudkroken 37
1350 Lommedalen
416 32006 trinebakke@lappemakeriet.no
Berg, Merete Nybro Nygt. 2,
4876 Grimstad
37042001  meretenb@online.no
Birkeland, Anne Myrsvingen 35,
4879 Grimstad
37042556
Bleivik, Bente Nygata 22A,
7014 Trondheim
73518041  bente.bleivik@stfk.no
Bolgnes, Heidi Nordsetveien 11
7540 Klæbu
95048275 hbolgnes@online.no
Borge, Ellen Jernbaneveien 121,
1369 Stabekk
67104249
98243259
ekrisbor@online.no
Brendås, Tone Gamle Trondheimsv. 2 B,
2050 Jessheim
63973443
911 51 922
tonebre@hotmail.com
Bucher-Johannessen, Marianne Nøttveitlia 29,
5238 Rådal
55135881
920 25 789
 mariannebucherjoh@gmail.com
Bækkedal, Karin Lindstad Vestre,
2335 Stange
62572425
980 18 142
karin@sy-sammen.no
Dammen, May Britt Friggsvei 5B,
2409 Elverum
971 69 838 abyquilt@hotmail.com
Davidsen, Anita Skinnertoppen,
Treahøgda 549,
2652 Svingvoll
908 47063 anita.davidsen@graphicad.no
Ditlefsen, Rikke Cappelens veg 34
3933 Porsgrunn
900 90 079 rikke.ditlefsen@pasientreiser.no
Eikenes, Annie Ula 14,
3280 Tjodalyng
33193429
Eriksen, Nancy Klingremoheia 24,
4877 Grimstad
37043996
906 85 034
alfee@online.no
Fevang, Tove Leanglia 78,
1387 Asker
66784088
473 75 105
tove.fevang@gmail.com
Firman, Hanne Asplin Jotunveien 6,
3122 Tønsberg
33369680
906 03 881
firman@online.no
Førde, Eldrid Røyset 6727 Bremanger 57791397 aefoerde@online.no
Hafskjold, Anne Donia B. Tillerringen 54,
7092 Tiller
72887193 annedonia@hotmail.com
Hammertrø, Åshild Saksvik,
7350 Buvika
72865487
Hansen, Hege Løkken Sverdrups vei 45,
7020 Trondheim
41416802 hege.lokken.hansen@gmail.com
Haugen, Signe Petedalsheia 67,
5254 Sandsli
55102185
916 83 230
signe@kjellerstua.no
Høisveen, Inger Lise
Stasjonsveien 9B
1940 Bjørkelangen
926 65 610 in-hoeis@online.no
Hågensen, Ann-Margret S. Fagerlivegen 16,
2312 Ottestad
99 01 83 17 a.haagensen@bbnett.no
Imregh, Magda Tussefaret 9 a,
1709 Sarpsborg
69157057 post@magdaimregh.com
Irgens, Unn Stähr Biestøa 23,
4878 Grimstad
37042153
958 92 986
unnsi@hotmail.com
Iversen, Marit Sande Moldeliv. 48,
6400 Molde
71256710
990 26 041
marit@fingerbollet.no
Jevnaker, Hanne Aaberg Tanumvn. 103 A,
1341 Slependen
67548453
Johansen,
Ann A. Kanstad:
AnnAKa
Nordfjord
9055 Meistervik
958 93 591
77726269
annaka64@hotmail.com
Johansen, Hilde M Roberg v 60
3173 Vear
410 45 521 hilde8@gmail.com
Johannesen, Marit Flåten Orrestien 26, 3150 Tolvsrød 91307049 post@mfjdesign.com
Johannessen, Kristin Bjorøynester 49
5239 Rådal
55136172 kristin@vestlandsdrakten.no
Karlsen, Tove Stang Retterstadveien 131,
2353 Stavsjø
97631675 toveskarlsen@gmail.com
Kjenne, Ragnhild Eckhoff Glenneveien 54 B
1481 Hagan,
93499546 post@tr-design.no
Klausen, Bente Vold Mulvadsgt. 14,
1610 Fredrikstad
69315926 bevoldk@online.no
Kvamme, Julie Lokesvei 101
1344 Haslum
67120285
412 10 288
julie.k@online.no
Langfeldt, Tia Speiderveien 33 f,
4879 Grimstad
37041541
Larsen, Bente Vilhelm Bjerknesvei 78
5081 Bergen
tolkesentral 149- 56325339 mayasola@gmail.com
Lauve, Marit Hardangerveien 861
5267 Espeland (Bergen)
55256886
995 56 090
malauve@broadpark.no
Løvenskiold, Helle C. E. Mellem-Skøien
Prinsessealleen 48
0276 Oslo
22519567
900 84 408
hcel@online.no
Malm, Bente Nysæther Furuflaten 16,
5600 Norheimsund
994 78 224 bente_n_malm@yahoo.no
Martinsen, Wenche Frydenhaugvegen 5,
3041 Drammen
942 77 158 we-mart@online.no
Merkesdal Gerd Gellein Hvasserveien 85,
3148 Hvasser
908 59 764 gerdgm@online.no
Moe, Grete Gulliksen Didriksgt. 3
0457 Oslo
67908166 gretegull@yahoo.no
Moen, Nina Lise Stavanger 90605630 mrsmoen@yahoo.no
Myhre, Frøydis Hilton 5,
2040 Kløfta
63981407 p-myhre@online.no
Nysæter, Kristin Likollen 9
1481 Hagan
909 67 220 kn_tittinn@hotmail.com
Pedersen, Anne Berit Stauperv.72,
3145 Tjøme
33390818
Reiten, Edny Raknes 6475 Midsund 93863748 ednyreiten@hotmail.com
Ringsell, May-Lisbeth Jotunvn. 17,
1782 Halden
69185154 may-lisbeth@halden.net
Rundgren, Brita Hempavegen 6e
2318 Hamar
917 54 353 britajen@online.no
Sandvei, Magnhild Rådhusvn 14,
7224 Melhus
72870798  magnhild.sandvei@gmail.com
Schou, Gerd Kristin Solbergvn.5
2040 Kløfta
 905 26 797
Schrøder, Rita Agent Kiellandsgt. 11,
4010 Stavanger
51526727
404 97 277
ritasc@lyse.net
Solberg, Anne Thorsrud Tomterhagan 44,
2080 Eidsvoll
63966365
907 79601
quiltbuddies@gmail.com
Solli, Ellen H. Hovemoen Trælnes,
8920 Sømna
75910285
97005625
ellsol@online.no
Snøås, Marit Eikehaug Eikehaug,
3766 Sannidal
35992033  marit@windsurferne.com
Sætervold, Liv Roald Amundsens vei 6
1472 Fjellhamar
93480419 liv@quilteland.no
Sølvskutt Anne-Lise Betelgt. 3,
3520 Jevnaker
61310661
922 94 806
Tenmann, Gro Yngvild Strongalio 6,
5414 Stord
53417599
Tesdal, Berit Stølsvegen 25
5260 Indre Arna
930 44 817 berit.k.tesdal@gmail.com
Tornes, Marianne Krukev. 9,
3148 Hvasser
33393467 fitornes@online.no
Uren, Turid M. Nedre Kirkebirkeland 39 5227 Nesttun 55924406
402 23 044
tmuren@online.no
Veian, Merete Glassverksgt 8c
3150 Tolvsrød
928 35 241 mreteveian@gmail.com
Wallenborg, Andre Rustad Bråtengata 17b,
1515 Moss
69259264
951 37 378
info@wallenborg.no
Wiik, Bente Øvre Langgt 16,
3110 Tønsberg
33383817
900 80 978
bente@quilteposten.com
Wolff, Anne-Marie Hesjaholtv. 22,
5142 Fyllingsdalen
55164632
Aagesen, Eva Nedre Flatåsvei 85,
7099 Flatåsen
72845170 eva.aagesen@online.no
Aase, Ellen Frøyas veg 18,
9019 Tromsø
77651511 ellen.aase@yahoo.no