Kursledere

Her finner du en oversikt over kursledere som er medlem i NQF.
Hvis navnet til kurslederen er klikkbart, har de oppgitt hva de holder kurs i akkurat nå.

NQFs kursledersats pr. 2012: kr. 440,- pr klokketime
NQFs sats for foredrag: kr. 2500, - + reise og evnt opphold.
NQFs anbefalte antall kursdeltagere pr. kurslærer: 15 stk.

Etter årsmøtet 2010 er NQFs kursledersats justert etter dagens konsumprisindeks, og den vil bli justert hvert annet år (sist justert i 2012).

Folkekulturforbundet gir kursstøtte, – les mer om det på siden om kursstøtte.
Holder du kurs og vil ha med informasjon om deg selv på listen, eller vil du endre informasjonen som allerede står her, kan du melde fra til NQF og redaksjonen via kontaktsiden.

kursledere adresse telefon e-post
Andersen, Lena R. Sundvn.25,Malmøya
0198 Oslo
97067413 lena@espen.com
Bakke, Trine Lesterudkroken 37
1350 Lommedalen
416 32006 trinebakke@lappemakeriet.no
Berg, Merete Nybro Nygt. 2,
4876 Grimstad
37042001 mnberg@c2i.net
Birkeland, Anne Myrsvingen 35,
4879 Grimstad
37042556
Bleivik, Bente Nygata 22A,
7014 Trondheim
73518041
Bolgnes, Heidi Nordsetveien 11
7540 Klæbu
95048275 hbolgnes@online.no
Borge, Ellen Jernbaneveien 121,
1369 Stabekk
67104249
98243259
ekrisbor@online.no
Brendås, Tone Gamle Trondheimsv. 2 B,
2050 Jessheim
63973443 tonebre@hotmail.com
Bucher-Johannessen, Marianne Nøttveitlia 29,
5238 Rådal
55135881 omag-joh@online.no
Bækkedal, Karin Lindstad Vestre,
2335 Stange
62572425 karin@sy-sammen.no
Davidsen, Anita Skinnertoppen,
Treahøgda 549,
2652 Svingvoll
908 47063 anita.davidsen@graphicad.no
Dammen, May Britt Friggsvei 5B,
2409 Elverum
97169838 abyquilt@hotmail.com
Ditlefsen, Rikke Cappelens veg 34
3933 Porsgrunn
90090079 rikke.ditlefsen@pasientreiser.no
Eikenes, Annie Ula 14,
3280 Tjodalyng
33193429
Eriksen, Nancy Klingremoheia 24,
4877 Grimstad
37043996 alfee@online.no
Fevang, Tove Leanglia 78,
1387 Asker
66784088
47375105
tove.fevang@gmail.com
Firman, Hanne Asplin Jotunveien 6,
3122 Tønsberg
33369680
90603881
firman@online.no
Fjellås, Vera Storsteinnes;
9055 Meistervik
77726306
93423976
eimagne@online.no
Førde, Eldrid Røyset 6727 Bremanger 57791397 aefoerde@online.no
Hafskjold, Anne Donia B. Tillerringen 54,
7092 Tiller
72887193 annedonia@hotmail.com
Hansen, Hege Løkken Sverdrups vei 45,
7020 Trondheim
41416802 hege.lokken.hansen@gmail.com
Hammertrø, Åshild Saksvik,
7350 Buvika
72865487
Haugen, Signe Petedalsheia 67,
5254 Sandsli
55102185 signe@kjellerstua.no
Høisveen, Inger Lise , 9265610 in-hoeis@online.no
Hågensen, Ann-Margret S. Fagerlivegen 16,
2312 Ottestad
99 01 83 17 a.haagensen@bbnett.no
Imregh, Magda Tussefaret 9 a,
1709 Sarpsborg
69157057 post@magdaimregh.com
Irgens, Unn Stähr Biestøa 23,
4878 Grimstad
37042153
Iversen, Marit Sande Moldeliv. 48,
6400 Molde
71256710 marit@fingerbollet.no
Jevnaker, Hanne Aaberg Tanumvn. 103 A,
1341 Slependen
67548453
Johansen,
Ann A. Kanstad:
AnnAKa
Nordfjord
9055 Meistervik
95893591
77726269
annaka64@hotmail.com
Johansen, Hilde M Roberg v 60
3173 Vear
41045521 hilde8@gmail.com
Johannesen, Marit Flåten Orrestien 26, 3150 Tolvsrød 91307049 post@mfjdesign.com
Johannessen, Kristin Storheia 31,
5239 Rådal
55136172 kristin@vestlandsdrakten.no
Karlsen, Tove Stang Retterstadveien 131,
2353 Stavsjø
97631675 toveskarlsen@gmail.com
Kjenne, Ragnhild Eckhoff Glenneveien 54 B
1481 Hagan,
93499546 post@tr-design.no
Klausen, Bente Vold Mulvadsgt. 14,
1610 Fredrikstad
69315926 bevoldk@online.no
Kvamme, Julie Haslum terrasse 10a
1344 Haslum
67120285 julie.k@online.no
Langfeldt, Tia Speiderveien 33 f,
4879 Grimstad
37041541
Larsen, Bente Vilhelm Bjerknesvei 78
5081 Bergen
tolkesentral 149- 56325339 mayasola@gmail.com
Lauve, Marit Hardangerveien 861
5267 Espeland (Bergen)
55256886
99556090
malauve@broadpark.no
Løvenskiold, Helle C. E. Mellem-Skøien
Prinsessealleen 48
0276 Oslo
22519567
90084408
hcel@online.no
Malm, Bente Nysæther Furuflaten 16,
5600 Norheimsund
99478224 bente_n_malm@yahoo.no
Martinsen, Wenche Frydenhaugvegen 5,
3041 Drammen
94277158 we-mart@online.no
Merkesdal Gerd Gellein Hvasserveien 85,
3148 Hvasser
90859764 gerdgm@online.no
Moe, Grete Gulliksen Didriksgt. 3
0457 Oslo
67908166 gretegull@yahoo.no
Moen, Nina Lise Stavanger 90605630 mrsmoen@yahoo.no
Myhre, Frøydis Hilton 5,
2040 Kløfta
63981407 p-myhre@online.no
Nysæter, Kristin Likollen 9
1481 Hagan
90967220 kn_tittinn@hotmail.com
Pedersen, Anne Berit Stauperv.72,
3145 Tjøme
33390818
Reiten, Edny Raknes 6475 Midsund 93863748 ednyreiten@hotmail.com
Ringsell, May-Lisbeth Jotunvn. 17,
1782 Halden
69185154 may-lisbeth@halden.net
Rudgren, Brita Hempavegen 6e
2318 Hamar
91754353 britajen@online.no
Sandvei, Magnhild Rådhusvn 14,
7224 Melhus
72870798
Schneider, Hanne Lyngveien 6,
1470 Lørenskog
41315422 hannequilt@hotmail.com
Schou, Gerd Kristin Solbergvn.5
2040 Kløfta
Schrøder, Rita Agent Kiellandsgt. 11,
4010 Stavanger
51526727
40497277
ritasc@lyse.net
Solberg, Anne Thorsrud Tomterhagan 44,
2080 Eidsvoll
63966365
907 79601
quiltbuddies@gmail.com
Solli, Ellen H. Hovemoen Trælnes,
8920 Sømna
75910285
97005625
ellsol@online.no
Snøås, Marit Eikehaug Eikehaug,
3766 Sannidal
35992033
Sætervold, Liv Roald Amundsens vei 6
1472 Fjellhamar
93480419 liv@quilteland.no
Sølvskutt Anne-Lise Betelgt. 3,
3520 Jevnaker
61310661
Tenmann, Gro Yngvild Strongalio 6,
5414 Stord
53417599
Tesdal, Berit Stølsvegen 25
5260 Indre Arna
93044817 bktesdal@broadpark.no
Tornes, Marianne Krukev. 9,
3148 Hvasser
33393467 fitornes@online.no
Uren, Turid M. Nedre Kirkebirkeland 39 5227 Nesttun 55924406 tmuren@online.no
Veian, Merete Glassverksgt 8c
3150 Tolvsrød
92835241 mreteveian@gmail.com
Wallenborg, Andre Rustad Bråtengata 17b,
1515 Moss
69259264
95137378
info@wallenborg.no
Wiik, Bente Øvre Langgt 16,
3110 Tønsberg
33383817
90080978
bente@quilteposten.com
Wolff, Anne-Marie Hesjaholtv. 22,
5142 Fyllingsdalen
55164632
Øydvin, Inger Eivenstuen 2,
2022 Gjerderum
63876843 isof@online.no
Aagesen, Eva Nedre Flatåsvei 85,
7099 Flatåsen
72845170 eva.aagesen@online.no
Aase, Ellen Frøyas veg 18,
9019 Tromsø
77651511 ellen.aase@yahoo.no